Годинник чоловічий водостійкий тактичний Naviforce Professional Brutal Green (2 ремінці)
Годинник чоловічий водостійкий тактичний Naviforce Professional Brutal Green (2 ремінці)
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Тактичні годинники Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готові витримати випробування.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий чорний;
- Додатковий — каучуковий зелений Brutal.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Seiko (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Поликарбонатное
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 46х14
- За кордоном механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Каучук
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 23,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 46 мм
- Товщина — 14 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд — Naviforce
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 62 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 46х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 295 ₴










