Годинник настільний Balvi Words
Коли потрібно підшукати подарунок до майбутнього свята, то часто ми вибираємо годинник як універсальний виріб. Адже вони необхідні в будинку холостяка та великої родини, кабінету та приймальні. Без них у наш насичений бурхливий вік важко встигати й не запізнювати.
Однак завжди хочеться, щоб виріб був не просто красивим, але й з елементами чогось незвичайного. Дизайнери компанії Balvi це врахували. Вони створили годинник Words настільний. З першого погляду не кожен зрозуміє призначення такого атрибута. Адже стандартних цифр на ньому немає. Вони написані словами, білим шрифтом і розміщені по всій поверхні чорного атрибута строчками. Форма цього квадратного виробу. Сторони по 16,5 см. Зроблено з пластику. Електронний механізм надзвичайно видовищний, унікальний. Він точно не залишиться непоміченим, водночас потішить точністю. Прагнучи дізнатися про реальний час, необхідно до інформації літерами додавати значення точок внизу циферблата, щоб дізнатися хвилини. Спочатку звикнути до такого методу орієнтації здається складно. Але в швидкому часі адаптація, і аксесуар просто закохує.
Оригінальність і ноу-хау — не єдині показники роботи компанії Balvi. Не менш важливі:
- якість;
- лаконічний дизайн;
- практичність;
- ексклюзивність.
Купите годинник Words , і вони обов'язково стануть улюбленим аксесуаром, чудовим подарунком!
Характеристики:
- Бренд: Balvi
- Розміри: 16,5 x 16,5 x 4,4 см
- Матеріал: пластик
- Виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balvi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 5 395 ₴




