Двомісний одношаровий туристичний намет — відмінний варіант для походів та кемпінгу. Простому механізму встановлення намет можна зібрати за кілька хвилин.
Намет виготовлений із поліестеру 190T, що забезпечує хорошу водонепроникність. Вхід продубльований москітною сіткою, що дозволяє регулювати температуру всередині намету. Каркас виготовлений з фібергласу – міцного та довговічного матеріалу, не схильного до деформації та корозії.
Характеристики:
Матеріал намета: поліестер 190T
Водозахист: 1000-1500 мм в. ст.
Матеріал каркаса: фіберглас
Сезонність: трисезонний
Місткість: 2-3 особи
Розміри: 200*150*120 см
Розміри у складеному вигляді: 60*15*10 см
Комплектація: 2 дуги для намета, 4 ґрунтові кілочки
Намет має сумку-чохол із зручними ручками, що дозволяє з легкістю організувати її зберігання та транспортування.
Зверніть увагу!
Перед кожним використанням перевіряйте цілісність намету та елементів конструкції для забезпечення власної безпеки.
Встановлюйте намет на рівній ділянці без каменів, гілок та гострих предметів, які можуть пошкодити тканину.
Встановлюйте намет на безпечній відстані від багаття.
Якщо під час кемпінгу збирається дощ, викопайте дренажну канаву навколо намету для відведення води. Канава повинна розташовуватись максимально близько до зовнішнього краю намету.
Догляд за наметом
Очищення намету від забруднень після використання – важливий аспект, що безпосередньо впливає на термін та якість його служби. Щоб зберегти спорядження:
Ретельно очистіть нижню частину намету від піску та забруднень.
Щоб уникнути появи плісняви, не складайте намет до повного висихання або просушіть тканину при першому випадку.
Не використовуйте миючі засоби, щоб уникнути втрат водонепроникних властивостей.
Не періть намет у пральній машині.
Зберігайте намет у сухому місці.
Характеристики:
Вага 1 кг
Матеріал поліестер
Розміри 200*150*120 см
Матеріал каркасу фіберглас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Зелений |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 150 |
| Довжина | 200 |
| Висота | 120 |
| Тип вироби | Намет |
| Довжина в пакованні | 60 м |
- Ціна: 1 259 ₴





