Мрієте про незабутні пригоди на природі? Шукаєте комфорт та затишок під час відпочинку на свіжому повітрі? Тоді туристичний килимок – саме те, що вам потрібно!
Він не займає багато місця, тому його легко можна взяти з собою в похід, на кемпінг, пікнік або просто на прогулянку в парк. Розгорніть килимок - і у вас миттєво з'явиться зручне місце для відпочинку, де ви зможете розслабитися та насолодитися природою.
Виготовлений з високоякісних матеріалів: жакарда, піни 2 мм та ПЕВА, цей килимок легкий, компактний, водонепроникний та стійкий до зношування. Він не боїться ні дощу, ні бруду, ні гострих камінців. Після використання вам просто потрібно буде струсити з нього пісок або листя, і він буде знову чистим.
Характеристики:
Матеріал: жакард, піна 2 мм, ПЕВА
Розміри: 145*200 см
Колір: жовтий
Товщина килимка: 3 мм
Характеристики:
Гарантійний термін 14 днів
Розміри 145*200 см
Колір Жовтий
Матеріал коврика Жакард/Піна/ПЕВА
Товщина килимка 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Довжина | 200 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 1 019 ₴







