Спальний мішок із епонжу - відмінний вибір для подорожей. Цей матеріал поєднує в собі хорошу повітропроникність, міцність і невелику вагу, і забезпечує комфортний відпочинок в різних погодних умовах.
Спальний мішок виготовлений з високоякісного водовідштовхувального матеріалу, який захистить вас від надмірної вологості і бруду. Наповнювач спальника має чудові теплоізоляційні властивості, тому вам буде тепло навіть у прохолодні ночі.
Матеріал спальника легко стискається, що робить його компактним і зручним для транспортування. Він також довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах і швидко висихає. Цей спальний мішок розрахований на зріст користувача до 210 см і ідеально підходить для відпочинку в кемпінгу.
Характеристики:
Тип: Спальний мішок
Склад: Верх епонж 210T, підкладка епонж, наповнювач безклеєва бавовна
Блискавка відкривається до самого низу і перетворює спальник на ковдру.
Розмір: (190+30)*75 см
Вага: 1,2 кг
Колір: Сірий
Діапазон температур:
Екстремальна - 8°C
Перехідна - 15°C
Комфортна - 20°C
Характеристики:
Гарантійний термін 14 днів
Вага 1,2 кг
Розміри (190+30)*75 см
Колір Сірий
Матеріал мішка Епонж 210T
Наповнювач Безклеєва бавовна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал верху | Полиэстер 180T |
| Наповнювач | Синтетичний Бавовна |
- Ціна: 1 689 ₴











