Портативний складаний мангал – чудовий варіант для виїздів на природу. У складеному стані він відрізняється компактними розмірами, має знімні ручки для перенесення, з легкістю поміститься в багажник авто, або навіть в похідну сумку. Завдяки відсутності різьбових з'єднань та складаним ніжкам, зібрати його можна за лічені хвилини без застосування додаткових інструментів. У нижній частині піддону є отвори, що забезпечують приплив повітря, що гарантує зручність використання.
Мангал виготовлений із нержавіючої сталі, пофарбований термостійкою емаллю. У комплекті є решітка для гриля, великий розмір якої дозволяє готувати рибу, м'ясо або овочі для великої компанії.
Мангал призначений для деревного вугілля.
Характеристики:
Довжина: 51,5 см
Ширина: 23 см
Висота: 25 см
Товщина металу: 1 мм
Висота жаровні: 15 см
Висота ніжок: 18 см
Вага: 2 кг
Характеристики:
Гарантійний термін 14 днів
Вага 2 кг
Висота 25 см
Довжина 51,5 см
Конструкція Збірно-розбірна
Товщина корпусу 1 мм
Ширина 23 см
Форма Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 1 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 51.5 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 049 ₴









