Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичні AMST Mountain Bordo (2 ремінці)
AMST — легендарний бренд чоловічих тактичних годинників, його «фішка» — мілітарі-дизайн, який простежується в кожній моделі. Годинник витримує підвищені навантаження та низькі температури.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: ремінець, зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Miyota (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Мінеральна
- Колір корпусу — Сірий
- Розміри, мм — 45х16
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Коричневий
- Додатковий ремінець Нейлон
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 45 мм
- Товщина — 16 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд AMST
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Коричневий |
- Ціна: 1 395 ₴










