Годинник чоловічий наручний Naviforce Kvantum Black Steel (2 ремінці)
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.
Годинник Naviforce вирізняється своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти випробуванням.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий жовтий;
- Додатковий — чорний металевий браслет.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Seiko (Японія)
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 45х14
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Жовтий
- Додатковий ремінець — Сталь
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 45 мм
- Товщина — 14 мм
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Жовтий |
- Ціна: 1 099 ₴









