Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Hornet Iron Edition (2 ремінці) Чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Hornet Iron Edition (2 ремінці)
North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Часы от бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, альтиметр, будильник та інші.
Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий чорний;
- Додатковий — чорний металевий браслет.
Докладніше про функції:
- Занурення до 5 метрів;
- Підвищена ударостійкість;
- Витримують температуру до -20 градусів;
- Вимірювання швидкості;
- Секундомір, Будильник, підсвічування, Таймер, Світовий час.
Характеристики
- Тип механізму — Quartz
- Для військових — Тактичні
- Функції Водостійкість 5 атм, хардлес скло, вимірювання швидкості, секундомір, підсвічування, будильник, таймер.
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Скло — Мінеральне
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 45х15 -
- З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець —Сталь
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 24 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 45 мм
- Товщина — 15 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд North Edge
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Світовий час |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 45х15 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, вимірювання швидкості, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 555 ₴









