Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 265 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
- Ціна: 5 555 ₴








