Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремішка | Чорні з білим циферблатом |
- Ціна: 477 ₴











