Універсальна мобільна батарея Power Bank Viakihg 10000 mAh Solar (реальна ємність 8000mAh) Чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна мобільна батарея Power Bank Viakihg 10000 mAh Solar (реальна ємність 8000mAh)
Павербанк ємністю 10000 мА·год із 4 сонячними панелями. 2 USB-порти 5 В 2,1 А. Заряджання за допомогою microUSB кабелю або сонячної панелі. Місткість: 10000 mAh USB порт: 2 шт 5V/2,1А Вхідна напруга: 5V/2А Способи заряджання: від сонячної панелі, micro USB Бездротова зарядка: немає Сонячна панель: 4 шт (1 вбудована + 3 додаткова) Вбудований 5*8
Характеристики:
- Вага - 500 г
- Тип - Повербанк
- Вхідні інтерфейси - Micro-USB
- Вихідна сила струму, - 1, 2, 2,1
- Вихідна напруга, - 5
- Вихідні інтерфейси - 2 порти USB Type A
- Гарантія — 12 місяців
- Ємність батареї мА·год - 10000
- Заряджається ось - USB
- Індикація - З індикатором рівня заряду
- Кількість USB-виходів - 2
- Матеріал корпусу - Надміцний пластик + гума
- Призначення - Для планшетів, для смарт-годинника та браслетів, для телефонів, для фотоапаратів, для GPS-навігатерів
- Одночасно заряджуваних пристроїв - 2
- Особливості - із сонячною батареєю, бездротова зарядка, протиударний, з ліхтариком
- Виробник - КВАНІКТ
- Розміри - 155х80х25 мм
- Країна реєстрації бренда - Україна
- Тип батареї - Літій-полімерні (Li-pol)
- Функції заряджання - Сонячна батарея, Стандартне заряджання
- Колір - Чорний
Комплектація
- PowerBank,
- Кабель microUSB,
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 025 ₴





