Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий наручний годинник Baosaili BOX IBSO в наборі
Baosaili BOX — ексклюзивний подарунковий набір для дівчини. До комплекту входять витончений годинник Baosaili, браслет і ланцюжок із кулоном. Усі три аксесуари поєднуються разом у вишуканий образ і доповнюють один одного. Набір йде з безплатною подарунковою коробочкою й ідеально підійде на подарунок для найближчих. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 30х8
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Золотистий
- Застібка — Дворівнева
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Діаметр — 30 мм
- Товщина — 8 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Baosaili
- Гарантія — 12 місяців
Кольори в наявності: Сріблясті та Золотисті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 1 875 ₴











