Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий водостійкий тактичний Skmei Aston Sport
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Моделі Skmei вирізняються підвищеною міцністю і функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакти з водою і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Для військових — Тактичні
- Функції Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 5 атм — плавання
- Стекло - Поликарбонатное
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
- Діаметр — 39 мм
- Товщина — 13 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Skmei
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація місяця, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 595 ₴











