Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий наручний Besta Mars Premium Leather Black (2 ремінці)
Besta Mars — спільна розробка українського бренда Besta разом із Cheetah.Besta — це український бренд якісних годинників.
Кожна модель призначена для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн і функціональність.
- Бренд: Український бренд із власними запатентованими дизайнами.
- Механізм: надійний механізм забезпечує точний хід.
- Гарантія: 12 місяців гарантії підтверджують якість годинника.
- Міцність: Витримує високі навантаження й екстремальні умови.
Ззаду виготовлене витончене гравіювання Тризуба та напис Героям Слава!
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — чорний металевий браслет;
- Додатковий — чорний ремінець із натуральної шкіри.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Miyota (Японія)
- Функції Хронограф, секундомір, дата
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість - 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 42х12
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Кожа
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця - 21 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 42 мм
- Товщина — 12 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Besta
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Фабрика складки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 195 ₴









