Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий механічний Aesop Original Indigo Blue (2 ремінці)
Aesop — бренд, що спеціалізується виключно на випуску преміальних чоловічих механічних наручних годинників. Всі моделі комплектуються надійним механізмом. Більшість годин має опцію автопідзаводу.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — металевий браслет;
- Додатковий — синій нейлоновий.
Переваги бренда Aesop:
- Надійний механізм із 23-ма камінням.
- Сапфірове скло.
- Матеріал корпус сталь.
- Висока точність ходу годинника.
- Найкраща ціна в сегменті Luxury-годин.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод, 23 камені, Японія
- Функції Система "День — ніч", дата, місяць, день тижня
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Сапфірове
- Задня кришка - Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 40х13
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Срібло
- Додатковий ремінець — Нейлон
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 40 мм
- Товщина 13 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Aesop
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aesop |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Сапфірове скло |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Темно-синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Класичні |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система &ß;День — ніч&94;, дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 23 камені, Японія |
| Колір ремінця | Срібло |
- Ціна: 3 695 ₴









