Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий механічний Jaragar Elite Pure Silver (2 ремінці)
Чоловічий механічний годинник Jaragar — поєднання класичного стилю і високоточної механіки. Кожна модель створена для чоловіків, які цінують надійність, елегантність і впевненість у деталях.
Механічний механізм працює без батарейок, а прозора задня кришка дає змогу спостерігати за складною роботою механізму, підкреслюючи майстерність і технічну досконалість виробу. Класичний дизайн циферблата робить годинник універсальним аксесуаром як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків.
Jaragar — стиль, традиції механіки та чоловіча елегантність у кожному русі стрілок.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — шкіряний чорний;
- Додатковий — металевий срібний браслет.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод
- Функції Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 41х10
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Сталь
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Так
- Діаметр — 41 мм
- Товщина - 10 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Jaragar
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 41х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Класичні |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 599 ₴








