Годинник чоловічий механічний Forsining Air Silver Metal (2 ремінці)
Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Часы Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинника Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — шкіряний чорний;
- Додатковий — металевий срібний браслет.
Характеристики:
- Тип механізму — Механічний
- Характеристики механізму Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія)
- Особливості: Повністю прозорі, механізм "X-Wind" (працює тільки від автопідзаводу з великим запасом ходу), видно роботу всіх частин механізму
- Форма корпусу - Круглий
- Матеріал корпусат Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка -Прозора
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 40х13
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Сталь
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 40 мм
- Товщина — 13 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Forsining
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Скелетон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 2 999 ₴








