Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий наручний Olevs Diamond
Olevs — відомий виробник якісних класичних годинників. Годинник Olevs вирізняється високою надійністю, сучасним яскравим дизайном і використанням японських комплектуючих.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Золотистий
- Розміри, мм — 32х12
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Золотистий
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 19,5 см (регулюється
- Ширина ремінця — 14 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 32 мм
- Товщина — 12 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Olevs
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 300 м (30 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 66 |
| Тип індикації | Индексы, точки |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 19,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 32х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы, точки |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір ремінця | Золотистий |
- Ціна: 1 155 ₴











