Розумний годинник North Edge GPS Smart Titan з компасом
North Edge GPS Smart Titan — новий смарт-годинник з GPS 2025 від легендарного бренда North Edge. Годинник призначений для використання в екстремальних умовах. Вони мають компас, витримують ультрахолодні температури та мають усе необхідне для будь-якої життєвої ситуації. До того ж, годинник відстежує GPS місце перебування людини та передає інформацію в застосунок. GPS Smart Titan також має AMOLED-дисплей, новий процесор і потужну батарею, що робить його одним із найкращих смарт-годинників на ринку у своїй ціновій категорії.
Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками та пілотами в усьому світі та має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно, у нашому магазині. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Функції
- GPS-крапка координат;
- Компас; Будильник; Секундомір;
- Режим екстремальних температур;
- Режим бігу/тренажерного залу;
- Функція "Розумний сон +";
- Ультрапотужна батарея (до 40+ днів у режимі спокою, 1-3 дні у разі постійного увімкнення GPS);
- Вимірювання пульсу/киснева в крові;
- 60+ режимів спортивних ігор;
- Дистанційне керування камерою та програвачем телефона;
- Процесор нового покоління;
- Водостійкість 3 атм;
- Барометр; Альтиметр;
- AmoLED дисплей.
Характеристики:
- Мова програми — Укр, рос, англ
- Мова годинників — Укр, рос, англ
- Месенджери Фейсбук, Інста, Ведсап
- Функції GPS-відстеження координат; Компас; режим екстремальних температур; Режим бігу/тренажерного залу; Розширений фітнес-трекер; Функція "Розумний сон+"; Потужна батарея (до 40+ днів у режимі спокою); 60+ режимів спортивних ігор; Віддалене керування камерою; Будильник; Секундомір; Барометр; Альтиметр; Керування програвачем телефона.
- Вимірювання здоров'я - Пульс, кисень у крові
- Приймання дзвінків — Да
- Процесор - ATS3085S4
- Сумісна ОС — Android, IOS
- Версія Bluetooth — 5.0
- Форма корпусу - Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 47,5х12,5
- Підтримка Sim-карти Без SIM-картки
- GPS - Є
- Дисплей Сенсорний
- Діагональ дисплея — 1.43"
- Тип матриці — AMOLED
- Роздільна здатність дисплея — 466*466
- У звичайному режимі 2-5 днів
- У режимі очікування — до 40+ днів
- Ємність акумулятора, мА·год — 530
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Колір ремінця — Чорний
- Ремінець/браслет Ремінець
- Довжина ремінця — 26,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Наявність камери — Без камери
- Оперативна пам'ять — 128 МБ
- Час роботи — Понад 7 днів
- Наявність компаса — З компасом
- Категорія Смартгодинник
- Бренд North Edge
- Гарантія — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.43 дюйм |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Гума/каучук |
| Операційна система | Android OS |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір корпусу | 47.5 мм |
| Сумісність з | IOS, Android |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Рівень водостійкості | 3 АТМ |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| У звичайному режимі | 2-5 днів |
| У режимі очікування | до 40+ днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Час роботи | Понад 7 днів |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Ємність акумулятора, мА·год | 530 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень у крові |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Фейсбук, Інста, Ведсап |
| Наявність камери | Без камери |
| Наявність компаса | З компасом |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Приймання дзвінків | Да |
| Процесор | ATS3085S4 |
| Розміри, мм | 47,5х12,5 |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
- Ціна: 4 499 ₴











