Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 9.4 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремішка | Чорний із чорним |
- Ціна: 725 ₴






