Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний кварцовий годинник GoldenHour Trend
GoldenHour — молодий бренд яскравих, спортивних годинників. Годинник має якісний механізм, витримують високі навантаження і призначені для прихильників активного спорту та відпочинку.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Поликарбонат
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Поликарбонатное
- Задня кришка — Закрита
- Розміри, мм — 35х9
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 35 мм
- Товщина — 9 мм
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 933 ₴









