Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристична дров'яна піч CHL-015
Похідна піч CHL-015 призначена для обігріву на відкритому повітрі у поході. Ефективний замінник багаття. Піролізний принцип горіння. Безпроблемне розведення вогню гарантується наявністю на камері спеціальних отворів, що забезпечують чудову тягу. Паливом можуть служити сухі гілки, суха кора, шишки, суха трава, вугілля, що залишилися від старого багаття.
Переваги:
- надійний метал
- простий конструктив
- компактність
- легкість
Характеристики:
- Розмір: 15х21см
- Вага: 0.93кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Антикорозійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.93 кг |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
- Ціна: 1 199 ₴








