Наручний годинник Skmei 9141
Skmei – бренд стильних годинників, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну і справжня розкіш - всі ці якості дизайнери втілили в моделі нових жіночих годинників SKMEI 9141. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні і точних штрихах в деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає толк в моді і стилі – а витончений аксесуар, виконаний в аристократичному синьому кольорі, доповнює її бездоганний образ.
Хромована окантовка сталевого корпусу та співзвучне їй оформлення циферблату створюють відчуття розкішної речі, яку доречно вдягнути на захід. Приємний на дотик ремінець синього кольору ніжно, але надійно зафіксує годинник на вашому зап'ясті.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota дозволить вам зберігати контроль над часом у більшістьй ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться попадання вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 9141 ви, як ніхто інший знаєте, що «точність – ввічливість королів!».
Комплект поставки:
- Годинник
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударна упаковка)
Годинник представлений у кольорах:
(наявність кольорів уточнюйте у менеджера-консультанта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
- Ціна: 575 ₴







